Aktualności

Czyli co w wodzie piszczy.

Nurkowanie Podlodowe To możliwe!

Nurkowanie Podlodowe To możliwe!

Zima w pełni, mróz trzyma to oznacza, że możemy się wybrać na przepiękne i nie często dostępne nurkowanie pod lodem. Taki wyjazd najlepiej i najbezpieczniej zorganizować w grupie, Chociaż bezpieczeństwo stawiamy najwyżej nie możemy nie wspomnieć o towarzyskim aspekcie. Organizacja nurkowania podlodowego zapewnia nam mnóstwo dobrej zabawy.

W trakcie sobotniego wyjazdu proponujemy Wam: Dla nurków obytych w temacie udział w nurkowaniach płatny 20zł. Zapewniamy śruby, liny, szelki z karabinkami i support powierzchniowy. Oczywiście razem przygotowujemy i zabezpieczamy miejsce nurkowe. Jeżeli nie mieliście okazji wcześniej nabyć wiedzy w nurkowaniu pod lodem mamy dla Was propozycje wzięcia udziału w warsztatach nurkowania podlodowego. Podzielimy się z Wami wiedzą, nauczymy Was jak przygotować siebie i stanowisko do takiego typu nurkowania oraz oczywiście zabierzemy Was w towarzystwie doświadczonych instruktorów pod wodę.

Termin spotkania teoretycznego 18,02,2021 potem wyjazd na nurkowanie 20,02,2020.

Po więcej informacji dzwońcie do centrum. Jeżeli aura pozwoli, zorganizujemy dla Was ognisko, będziecie mogli się ogrzać oraz upiec kiełbaskę czy chleb. Patyki dostarczymy.

Dla zainteresowanych zdobyciem certyfikatu Ice Diver obowiązkowe dwa nurkowania i udział w teorii, plus opłata certyfikacyjna do SSI.
Kurs 600zł a warsztaty 400zł.