Scuba Skills Update

Scuba Skills Update

Dla kogo ten kurs

Program Scuba Skills Update jest powtórką umiejętności, które nabyłeś na kursie podstawowym. Jeśli nie nurkowałeś przez dłuższy czas to właśnie podczas tych zajęć odzyskasz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Szkolenie skierowane jest do wszystkich certyfikowanych nurków na dowolnym poziomie. Jeżeli miałeś długą przerwę w nurkowaniu i chcesz odświeżyć umiejętności np. przed wyjazdem lub może nabyłeś nowy sprzęt nurkowy i również chciałbyś sprawdzić jak w nowej konfiguracji czujesz się pod wodą. Natomiast jeśli Twoja przerwa w nurkowaniu była większa niż 6 miesięcy a jesteś w trakcie kursu to warto odświeżyć zdobytą wcześniej wiedzę, jest to standardowa procedura szkoleniowa. W wielu rejonach świata jest to również wymóg przed dołączaniem do samodzielnej grupy nurkowej albo świetny sposób aby wraz z instruktorem zrealizować nurkowania przy braku partnera.

Czego się nauczysz

Podczas zajęć z instruktorem wykonasz podstawowe ćwiczenia mające wpływ na Twoje bezpieczeństwo w trakcie nurkowania. W zależności od długości przerwy i stopnia twojej swobody poruszania się pod wodą instruktor będzie dopasowywał indywidualnie zajęcia. Podczas każdego nurkowania oprócz tradycyjnych ćwiczeń zrealizujesz plan nurkowy i będziesz pracował nad pływalnością oraz partnerstwem. W trakcie trwania szkolenia poznasz nowości sprzętowe i zmiany jakie zaszły podczas twojej nieobecności w podwodnym świecie.

Organizacja szkolenia

Szkolenie dopasowywane jest do potrzeb i poziomu nurka, zawsze jednak zawiera elementy ćwiczeń kurs OWD oraz obsługi sprzętu. Możemy również skupić się na konkretnych umiejętnościach jeżeli takie jest życzenie nurków. Z naszej inicjatywy , po zweryfikowaniu umiejętności nurków jesteśmy w stanie dopasować ćwiczenia aby zajęcia były efektywne. Zajęcia kończą się zalogowaniem w divelogu ( na życzenie) i są ważne przez sześć miesięcy. Ze względu na porę roku, temperaturę wody oraz preferencje, zajęcia mogą się odbywać na basenie lub na wodach otwartych.

Zawarte w cenie

  • butla i balast
  • poświadczenie odbycia programu SSI - certyfikat
  • instruktor prowadzący

Cena nie zawiera

  • opłaty związane z wejściem na obiekt
  • wypożyczenie dodatkowego sprzętu nurkowego
  • dodatkowe nurkowanie tego samego dnia ( 150zł)