Basic Diver

basic

Dla kogo ten kurs

Uwaga! Jeżeli przyjdziecie na zajęcia w dwie osoby, cena za osobe 250zł , razem zaoszczędzicie 200zł

Chcesz spróbować nurkowania na wodach basenopodobnych i w wodach otwartych a jeszcze się nie zdecydowałeś na pełny kurs Open Water? Jeśli tak, to SSI Basic Diver jest dla Ciebie! Kurs ten jest idealnym sposobem dla początkujących, aby spróbować nurkowania . Zacznij już dziś!

Zachęcamy do wzięcia udziału szczególnie, jeśli:

  • Myślisz o kursie nurkowym, ale nie jesteś pewny czy nurkowanie jest naprawdę tak fajne jak wygląda na zdjęciach i filmach.
  • Chcesz spędzić w ciekawy sposób czas z bliską osobą, znajomymi, rodziną.
  • Chcesz zrobić niebanalny prezent komuś bliskiemu.
  • Szukasz nowego hobby, chcesz poznać nowych znajomych, spróbować czegoś nowego. Kto wie, może właśnie odkryjesz nową życiową pasję?
  • może to być również dobry pomysł na aktywny weekend firmowy, aktywność na koloniach, obozach

Czego się nauczysz

W programie SSI Basic Diver nauczysz się umiejętności i wiedzy, których potrzebujesz, aby spróbować nurkować na głębokości do 12 metrów z Profesjonalistą SSI. Jest to świetny sposób na pełniejsze eksplorowanie podwodnego świata podczas nurkowania próbnego. Cały program Basic Diver może zostać zaliczony na poczet programów Scuba Diver lub Open Water Dive w ciągu 6 miesięcy, dzięki czemu możesz zrobić kolejny krok w swojej nurkowej przygodzie.

Organizacja szkolenia

Najpierw czeka Cię krótkie wprowadzenie teoretyczne w naszym Centrum Nurkowym. Instruktor zapozna Cię z elementami nurkowego ekwipunku, podstawowymi zasadami nurkowania, odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości. Później wybieramy się na akwen. Pierwsza część zajęć odbywa sie na płytkiej wodzie, tutaj zapoznasz się ze sprzętem i jego funkcjonowaniem pod wodą. Potem – pozostaje tylko zanurzyć się pod wodę i poznać niezwykłe uczucie oddychania i poruszania się w podwodnym świecie. Zajęcia odbywają się w formie zabawy, Możesz też spróbować wykonać kilka ćwiczeń przydatnych każdemu nurkowi. Po zajęciach otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z basenu i certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej. W tym celu, przed zajęciami powinieneś się zalogowac do systemu SSI.

Jeśli nurkowanie Ci się spodoba – zachęcamy do zrobienia pełnego kursu nurkowego OWD. Każdy uczestnik zajęć BAsic Diver otrzymuje 10% zniżki na kurs OWD.

Wykupienie udziału w zajęciach może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby! Zamawiając lekcję nurkowania jako prezent, otrzymasz od nas kupon upoważniający do wzięcia udziału w szkoleniu. Bon można wykorzystać w dowolnym terminie, w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Uwagi:

Zajęcia teoretyczne odbywają się w C. N. Hydrozagadka w Katowicach, przy ul. Ligockiej 61A Zajęcia praktyczne odbywają się na nurkowiskach. Jeśli masz własny sprzęt ABC (maskę, fajkę i płetwy) zabierz je ze sobą. Jeśli nie – dopasujemy coś z naszego sprzętu szkoleniowego. Na zajęcia zabierasz kąpielówki/strój kąpielowy, ręcznik, klapki . NA po nurkowaniu, bluza , czapka i coś do picia. Do tego dobry humor i jesteś gotowy do zajęć!

Zawarte w cenie

  • Kompletny sprzęt nurkowy
  • Opiekę wykwalifikowanego instruktora,
  • Certyfikat uczestnictwa, jeżeli zarejestrujesz się na stronie SSI

Cena nie zawiera

  • opłaty wejściowej na akwen nurkowy, jeżeli jest wymagana