O nas

Wszystko co musisz wiedzieć. Kto, co, gdzie, po co i z kim nurkuje.

Dlaczego my.

Rodzinna atmosfera i pełen profesjonalizm. Aha, jesteśmy też najlepsi. Potwierdza to status Diamentowego Centrum Nurkowego SSI. To najwyższy stopień uznania.

Nasza misja.

Szerzyć popularność tego wespaniałego ale wciąż niszowego sportu. Szkolić najlepszych, bezpiecznych nurków. Przeżywać z Wami niesamowite przygody.

Co robimy.

Wszystko. Szkolimy i doradzamy. Organizujemy niezapomniane nurkowe wyprawy. Sprzedajemy, serwisujemy i wypożyczamy sprzęt. Wystarczy?

Nasze certyfikaty

  • Certyfikat
  • Certyfikat
  • Certyfikat
  • Certyfikat

Hydroludzie

Instructor Certifier

Katarzyna Zawadzka

vel Szefowo

Instruktor Trener SSI, w stopniu Egzaminatora ( Instructor Certifier), Trener kursów Technicznych, Trimiksowych , Trener Pierwszej Pomocy. Instruktor wyróżniany nagrodą za wyszkolenie ponad 1000 kursantów (1000 Certifications Award). Ostatnio nurek rebreatherowy w trakcie dalszych szkoleń.

Wszechmistrz

Paweł Nowacki

vel Pablo

Advanced Open Water Instruktor, Nurek Trimiksowy. Ma na swoim koncie setki wydanych certyfikatów. Autoryzowany serwisant prawie wszystkich marek nurkowych dostępnych na naszym rynku. Jest również autoryzowanym gas-blenderem. Ponadto jest najlepszym na rynku znawcą skafandrów Santi. Nikt o skafandrach nie wie tyle co on.

Opiekun nurka

Anna Bańczyk

vel Ania

W centrum zajmuje się głównie administracja, papierami, rejestrowaniem kursów i kursantów. Mówiąc szczerze to dzięki niej wszystko jakoś działa. To ona odbierze telefon, odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwiązać problemy. Zajmuje się również sprzedażą na sklepie, prowadzi zapisy na kursy i wyjazdy.

Instruktor

Robert Jaliński

vel Mecenas

Advanced Open Water Instruktor. Nurek techniczny. Z zamiłowania historyk. Może Wam przybliżyć wszelkie detale spotkane na wrakach, zna ich zastosowanie, nazwy i męczy nas testując naszą niewiedzę.

Złota Rączka

Mieczysław Imiełowski

vel Mietła

Przewodnik nurkowy z wieloletnim doświadczeniem. Sternik jachtowy i motorowodny. Pan „Złota Rączka”.

Instruktor

Julia Zawadzka

vel Juliusz

Instruktor nurkowania Advanced Open Water Instruktor. Jest również instruktorem Scuba Rangers, jej specjalizacja to kursy początkujące, Try Scuba czyli tak zwane „Intro” i nurkowania z dziećmi.

Instruktor

Mariusz Jagieła

vel Mario

Instruktor nurkowania AOWI. Instruktor Pierwszej Pomocy oraz ratownik wodny. Nurek techniczny.

Instruktor

Leszek Wróbel

vel Lechu

Instruktor nurkowania. Nurek techniczny - trimiksowy.

Instruktor

Robert Kieszek

vel Kieszon

Instruktor nurkowania Advanced Open Water Instruktor, posiada wiele specjalizacji Instruktorskich, poza tym żeglarz jachtowy, sternik motorowodny oraz ratownik WOPR.

Psisko

Tequila

vel Tekla

Czarująca wielbicielka wody i pałaszowania wszystkiego co się nawinie.