O nas

Wszystko co musisz wiedzieć. Kto, co, gdzie, po co i z kim nurkuje.

Dlaczego my.

Zapraszamy Was do jednego z największych centrów nurkowych w Polsce. Nasze doświadczenie to 25 lat aktywnej pracy w branży nurkowej. To całkiem sporo, żeby zrobić z Was prawdziwych nurków. Zawsze utrzymywaliśmy najwyższe standardy szkoleniowe, serwisowe i sprzedaży. Posiadamy status Diamentowego Centrum Nurkowego, a na ten stopień trzeba zasłużyć.

Nasi instruktorzy to profesjonaliści wysokiej klasy. Nad przebiegiem szkoleń czuwa Platinum Pro 5000 Instruktor Trainer w stopniu Egzaminatora, z ogromnym doświadczeniem nurkowym.

Pracując tyle lat zmieniamy się wraz z rozwojem nurkowania na świecie. Zostając z nami masz pewność, że nie przegapisz niczego w nurkowaniu. Na miejscu czeka na Was atmosfera wakacji i gwarantowane odczucie, że trafiliście we właściwe miejsce. Oczywiście możecie szukać dalej ale lepszego miejsca na śląsku nie znajdziecie.

Nasza misja.

To propagować tą wspaniałą nurkową aktywność wśród rodzin, przyjaciół i znajomych. Pokazywać piękno podwodnego świata i uczyć poszanowania środowiska. Pokazać Wam świat w innej perspektywie, czasem będzie to drugi koniec świata. Zmienić Wasze życie i nauczyć Was oddychać pełną piersią, uwierzyć w siebie, pokonywać ograniczenia i przyjmować wyzwania.

Co robimy.

Nasze centrum nurkowe jest dla Was otwarte przez cały rok od poniedziału do piątku oraz w wybrane soboty i niedziele. Na miejscu oferujemy Wam komfortowe warunki, duży parking, salon sprzedaży i serwis. Dodatkowo jest do Waszej dyspozycji stacja ładowania butli oraz duża wypożyczalnia sprzętu.

Szkolimy od nurka początkującego do technicznego. Chętni mogą zyskać nowy zawód - instruktor nurkowania.

Jesteśmy elastyczni, szkolimy rodziny, grupy przyjaciół, organizujemy Eventy. Jeżeli jesteś sam / sama i chcesz coś zmienić w życiu, koniecznie przyjdź do nas. Sprawimy, że to stanie się proste. Zawsze staramy się, aby szkolenia odbywały się w najbardziej komfortowych dla Was warunkach - w małych grupach i dogodnych dla Was terminach. Rośniemy i rozwijamy się, żeby Was lepiej obsłużyć.

Nasze certyfikaty

  • Certyfikat
  • Certyfikat
  • Certyfikat
  • Certyfikat

Hydroludzie

Instructor Certifier

Katarzyna Zawadzka

vel Szefowo

Instruktor Trener SSI, w stopniu Egzaminatora ( Instructor Certifier), Trener kursów Technicznych, Trimiksowych , Trener Pierwszej Pomocy. Instruktor wyróżniany nagrodą za wyszkolenie ponad 1000 kursantów (1000 Certifications Award). Ostatnio nurek rebreatherowy w trakcie dalszych szkoleń.

Wszechmistrz

Paweł Nowacki

vel Pablo

Advanced Open Water Instruktor, Nurek Trimiksowy. Ma na swoim koncie setki wydanych certyfikatów. Autoryzowany serwisant prawie wszystkich marek nurkowych dostępnych na naszym rynku. Jest również autoryzowanym gas-blenderem. Ponadto jest najlepszym na rynku znawcą skafandrów Santi. Nikt o skafandrach nie wie tyle co on.

Opiekun nurka

Anna Bańczyk

vel Ania

W centrum zajmuje się głównie administracja, papierami, rejestrowaniem kursów i kursantów. Mówiąc szczerze to dzięki niej wszystko jakoś działa. To ona odbierze telefon, odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwiązać problemy. Zajmuje się również sprzedażą na sklepie, prowadzi zapisy na kursy i wyjazdy.

Instruktor

Robert Jaliński

vel Mecenas

Advanced Open Water Instruktor. Nurek techniczny. Z zamiłowania historyk. Może Wam przybliżyć wszelkie detale spotkane na wrakach, zna ich zastosowanie, nazwy i męczy nas testując naszą niewiedzę.

Złota Rączka

Mieczysław Imiełowski

vel Mietła

Przewodnik nurkowy z wieloletnim doświadczeniem. Sternik jachtowy i motorowodny. Pan „Złota Rączka”.

Instruktor

Mariusz Jagieła

vel Mario

Instruktor nurkowania AOWI. Instruktor Pierwszej Pomocy oraz ratownik wodny. Nurek techniczny.

Psisko

Tequila

vel Tekla

Czarująca wielbicielka wody i pałaszowania wszystkiego co się nawinie.