Gas Blender

Gas Blender

Dla kogo ten kurs

Wiedza oraz umiejętność samodzielnego napełniania butli nurkowych to umiejętność, którą doświadczony nurek powinien posiąść. Jak prawidłowo przygotować mieszaninę oddechową i obsłużyć sprężarkę? Wszystkiego dowiesz się na kursie Gas Blender SSI

Czego się nauczysz

Prawidłowe mieszanie gazów jest niezbędne do bezpiecznego oddychania pod wodą. Program SSI Gas Blender nauczy Cię umiejętności i koncepcji wymaganych do bezpiecznego mieszania gazów nitroksowych i trimiksowych na bazie helu. Ten program jest przeznaczony dla certyfikowanych i niecertyfikowanych nurków i uczy właściwego wykorzystania matematyki, oprogramowania do mieszania gazów, fizyki i technik wymaganych do bezpiecznego mieszania gazów oddechowych. Po ukończeniu tego programu uzyskasz certyfikat SSI Nitrox Gas Blender lub SSI Trimix Gas Blender. Zapisz się na kurs już dziś!

Organizacja szkolenia

W ramach sesji teoretycznej dowiemy się o właściwościach poszczególnych gazów, zagrożeniach, czystości tlenowej i sposobie jej uzyskiwania. Część praktyczna poświęcona jest wykonywaniu mieszanin nurkowych z wykorzystaniem tlenu i trymiksu . Zdobyty certyfikat upoważnia do samodzielnego sporządzania takich mieszanin, a także wykonywania czystości tlenowej w automatach i butlach.

Zawarte w cenie

  • materiały do kursu
  • certyfikat
  • sprzęt potrzebny do przygotowania mieszanin