Try Scuba, odkryj nurkowanie

Intro

Dla kogo ten kurs

Uwaga! Jeżeli przyjdziecie na zajęcia w dwie osoby, cena za osobe 200zł , razem zaoszczędzicie 100zł

Każdy moment jest dobry aby spróbować swoich sił w nurkowaniu! Program „Odkryj nurkowanie” to basenowa lekcja nurkowania pod czujnym okiem instruktora, szybki i przyjemny sposób doświadczenia na własnej skórze czym w rzeczywistości jest nurkowanie. Pod opieką doświadczonego instruktora weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą i doświadczysz uczucia swobodnego unoszenia się pod powierzchnią. Jesteśmy przekonani, że jeśli tylko spróbujesz – od razu pokochasz podwodny świat! Zajęcia polecamy wszystkim, od 8 roku życia. Zachęcamy do wzięcia udziału szczególnie, jeśli:

  • Myślisz o kursie nurkowym, ale nie jesteś pewny czy nurkowanie jest naprawdę tak fajne jak wygląda na zdjęciach i filmach.
  • Chcesz spędzić w ciekawy sposób czas z bliską osobą, znajomymi, rodziną.
  • Chcesz zrobić niebanalny prezent komuś bliskiemu.
  • Szukasz nowego hobby, chcesz poznać nowych znajomych, spróbować czegoś nowego. Kto wie, może właśnie odkryjesz nową życiową pasję?

Czego się nauczysz

Na kursie zdobędziesz podstawową wiedzę związaną z bezpiecznym zanurzaniem się, wynurzaniem i oddychaniem sprężonym powietrzem. Nauczysz się przygotowywać sprzęt do nurkowania, doświadczysz jak to jest oddychać i przebywać dłuższy czas pod wodą, nauczysz się kontroli oddechu, wyrównywania ciśnienia i poruszania w nowym kosmicznym wymiarze.

Organizacja szkolenia

Najpierw czeka Cię krótkie wprowadzenie teoretyczne w naszym Centrum Nurkowym. Instruktor zapozna Cię z elementami nurkowego ekwipunku, podstawowymi zasadami nurkowania, odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości. Później wybieramy się na basen – tu instruktor pomoże Ci założyć sprzęt, a potem – pozostaje tylko zanurzyć się pod wodę i poznać niezwykłe uczucie oddychania i poruszania się w podwodnym świecie. Zajęcia odbywają się w formie zabawy, możesz też spróbować wykonać kilka ćwiczeń przydatnych każdemu nurkowi. Po zajęciach otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z basenu i certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Jeśli nurkowanie Ci się spodoba – zachęcamy do zrobienia pełnego kursu nurkowego OWD. Każdy uczestnik zajęć „Odkryj nurkowanie” otrzymuje 10% zniżki na kurs OWD.

Wykupienie udziału w zajęciach może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby! Zamawiając lekcję nurkowania jako prezent, otrzymasz od nas kupon upoważniający do wzięcia udziału w szkoleniu. Bon można wykorzystać w dowolnym terminie, w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Uwagi:

Zajęcia teoretyczne odbywają się w C. N. Hydrozagadka w Katowicach, przy ul. Ligockiej 61A Zajęcia praktyczne odbywają się na basenie (wstęp płatny oddzielnie). Jeśli masz własny sprzęt ABC (maskę, fajkę i płetwy) zabierz je ze sobą. Jeśli nie – dopasujemy coś z naszego sprzętu szkoleniowego. Na basen zabierasz kąpielówki/strój kąpielowy, ręcznik, klapki i czepek. Możesz ubrać T-shirt, żeby wygodniej pływało Ci się w nurkowym jackecie. Do tego dobry humor i jesteś gotowy do zajęć!

Zawarte w cenie

  • Kompletny sprzęt nurkowy
  • Opiekę wykwalifikowanego instruktora,
  • Certyfikat uczestnictwa, jeżeli zarejestrujesz się na stronie SSI

Cena nie zawiera

  • Bilet wstępu na basen. Koszt zależny od basenu (np Bytom = 45 zł.)