Wyjazdy

Dołącz do naszej ekipy na następnej nurkowej wyprawie

Zimowe wakacje w Hurghadzie

Jak co roku zapraszamy na zimowy wypad nurkowy do słonecznego Egiptu. Tym razem proponujemy pobyt w Hurghadzie, w hotelu Seagull Beach Resort. Jak zwykle zapewniamy mnóstwo nurkowania i dobrą zabawę.

Rezerwuj Więcej

Narty w Dolomitach

Jak co roku, w ramach oddechu od nurkowania zapraszamy Was na narciarskie szaleństwo w Dolomitach. Odwiedzimy wielokrotnie już przez nas sprawdzoną dolinę Val di Fiemme. 150 kilometrów tras o zróżnicowanym poziomie trudności i 50 nowoczesnych wyciągów zaspokoi potrzeby każdego narciarza.

Rezerwuj Więcej

Wyspa Bonaire (Antyle Holenderskie)

Zaplanujcie już swoje nurkowe wakacje na Karaibach i wybierzcie się z nami na wyspę Bonaire. Przewidywany termin - przełom kwietnia i maja 2023 roku!

Rezerwuj Więcej

Chorwacja – wyspa VIS

W tym roku nasz tradycyjny, jesienny wyjazd na VIS przekładamy na wcześniejszy termin! Nasz ulubiony hotel kończy swoją działalność, więc to ostatni moment żeby skorzystać z jego usług. Jesteśmy w trakcie ustalania kosztów wyjazdu, ale możecie już rezerwować termin Waszych urlopów, żeby spędzić z nami kolejny piękny tydzień na nurkowaniu.

Rezerwuj Więcej

Wyjazdy archiwalne

Nurkowe ferie w Safadze

Ten rok nie jest łatwy, jeśli chodzi o snucie planów, ale jak zwykle jesteśmy optymistami, więc tradycyjnie, w środku zimy chcemy zregenerować siły i nabrać energii w słonecznym Egipcie.

Więcej

Hydrozagadka na Gozo

Gozo to druga co do wielkości wyspa Archipelagu Maltańskiego – trzykrotnie mniejsza od Malty, leży od niej zaledwie 5 km – czyli 25 minut rejsu promem. Malowniczy krajobraz wyspy to surowe wybrzeże, pozostałości dawnych fortyfikacji, niewielkie wioski z barokowymi kościołami i ekologiczne gospodarstwa. Z porównaniu z Maltą Gozo jest spokojniejsze, żyjące bliżej natury, po prostu sielskie. Gozo jest jednym z najciekawszych nurkowo miejsc w Europie – pod wodą znajdziemy świat pełen pamiątek wojennych wydarzeń, katastrof morskich i lotniczych, a także kolorowych morskich stworzeń.

Więcej

Nurkowa Horka

Wszystkich stęsknionych za zimną i głęboką wodą zapraszamy do spędzenia z nami nurkowego weekendu w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina.

Więcej

Chorwacja – wyspa VIS

Ze wszystkich chorwackich wysp VIS jest najbardziej wysunięty w morze, od włoskiego wybrzeża dzieli ją zaledwie 60 mil morskich. Komiza, gdzie mieści się nasza baza to z pewnością jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Chorwacji. Znajdziemy tu wszystko co kojarzy nam się z Dalmacją, więc nic dziwnego że ktokolwiek raz przyjeżdża do Komizy, wraca tu po raz kolejny i kolejny.

Więcej

Safari nurkowe z Hydrozagadką

W połowie września zapraszamy Was do wypłynięcia z nami na dalekie południe Egiptu. W trakcie tygodniowego rejsu, podczas kilku codziennych nurkowań, będziemy mieli okazję zachwycać się pięknem podwodnego świata. Czekają na nas fantastyczne podwodne ogrody, labirynty koralowców, skał i małych rafek. Napotkamy bogactwo ryb różnych kształtów i wielkości - rekiny, tuńczyki, barakudy, mureny i całe ławice niewielkich kolorowych rybek. Ciepła i przejrzysta woda to raj dla fotografów, nie zapomnijcie Waszego sprzętu foto :)

Więcej

Chorwacja - wyspa VIS

Jesienny wyjazd na Vis to już nasza Hydrozagadkowa tradycja. Nic dziwnego, jest to propozycja idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Przyjemnie jest tu wracać i wciąż odkrywać coś nowego 🙂

Więcej

Nurkowanie na Horce

Jesień w pełni, temperatura spada, woda coraz zimniejsza… ale nie musi to przecież oznaczać końca nurkowego sezonu! Wszystkich, którzy chcieliby spróbować jak to jest nurkować komfortowo mimo zimnej wody, zapraszamy na weekend w niemieckich kamieniołomach.

Więcej

Rejs po bajkowych Malediwach

Kolejny już raz spędzimy nasze wymarzone nurkowe wakacje na sprawdzonej łodzi Nautilius 2. Jeśli myślałeś o nurkowaniu na bajecznych Malediwach – zapraszamy! Zobacz z nami egzotyczny świat z cudownymi lagunami, turkusową wodą, białym piaskiem, wielobarwnymi rybami i niezwykłymi rafami koralowymi.

Więcej

Hydrozagadka w Chorwacji - wyspa VIS

Po raz kolejny wracamy na chorwacka wyspę Vis - nurkować, kończyć kursy a przede wszystkim wypoczywać i świetnie się bawić.

Więcej

Nurkowa Horka

Zapraszamy do spędzenia z nami nurkowego weekendu w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina.

Więcej

Norwegia - Lofoty

Lofoty to "Perełka Skandynawii". Raj dla turystów pragnących aktywnie spędzić urlop. Miejsce, gdzie słońce latem nigdy nie zachodzi, zorza polarna zimą nigdy się nie nudzi, krajobraz nieustannie się zmienia, a ludzie ciągle się uśmiechają.

Więcej

Nurkowa Horka

Nurkowy weekend w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina to idealna okazja do zrobienia kursów nurkowania głębokiego i w suchych skafandrach.

Więcej

Hydrozagadka na Gozo

Kolejny raz wybieramy się zanurkować na nasze ulubione Gozo, pod wodą znajdziemy świat pełen pamiątek wojennych wydarzeń, katastrof morskich i lotniczych, a także kolorowych morskich stworzeń.

Więcej

Safari nurkowe - Egipt

Zapraszamy Was na nasze tradycyjne egipskie safari nurkowe, tym razem wybraliśmy trasę północną z Safagą.

Więcej

Chorwacja - wyspa VIS

Jesienny wyjazd na Vis to już nasza Hydrozagadkowa tradycja. Nic dziwnego, jest to propozycja idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Przyjemnie jest tu wracać i wciąż odkrywać coś nowego.

Więcej

Jezioro Tarnobrzeskie

W terminie 22 - 23.10 zapraszamy Was na weekendowe nurkowania w Jeziorze Tarnobrzeskim.

Więcej

Filipińska Hydro-przygoda

Wyspa Mindoro - Puerto Galera - El Galleon Beach... Przed nami dwa tygodnie wypoczynku w nurkowym raju!

Więcej