Wyjazdy

Dołącz do naszej ekipy na następnej nurkowej wyprawie

Nurkowania na VIS

Kolejny raz chcemy Was zaprosić na nasz ulubiony VIS. Tym razem spędzimy tu długi majowy weekend, a na wyjazd szczególnie zapraszamy osoby chcące ponurkować na głębszych wrakach, w ramach kursów technicznych.

Rezerwuj Więcej

Mauritius

W trakcie naszej kolejnej wyprawy nurkowej odwiedzimy Mauritius! Kolorowe rafy, bogactwo ryb, przejrzyste tropikalne wody… warto zaplanować z nami swój wyjazd!

Rezerwuj Więcej

Norwegia - Narvik i Lofoty

Wyjazd na dalekie Lofoty dedykujemy miłośnikom zimnej wody, niekończących się dni, pięknych krajobrazów, wraków i smacznych ryb :) Tym razem w planach także Narwik, jedno z najlepszych wrakowych nurkowisk na świecie!

Rezerwuj Więcej

Nurkujemy na Gozo

Kolejny już raz zapraszamy Was na wspólne nurkowania na Gozo, wyspę z archipelagu maltańskiego. Odwiedzimy znajome miejsca, zanurkujemy w gronie znajomych i odpoczniemy od codziennych obowiązków. Gozo jest jednym z najciekawszych nurkowo miejsc w Europie – coś dla siebie znajdą tu nurkowie o różnym stopniu zaawansowania, zarówno miłośnicy kolorowego podwodnego życia, jak i wraków i powojennych pamiątek.

Rezerwuj Więcej

Safari nurkowe - Egipt

Zapraszamy na nurkowy rejs po północnej części Morza Czerwonego! Tym razem trasa naszego rejsu obejmie głównie rejon parku Ras Mohammed i wyspy Tiran, co pozwoli na podziwianie bogactwa podwodnego życia, kolorowych raf i ryb.

Rezerwuj Więcej

Chorwacja - wyspa VIS

Jesienny wyjazd na Vis to już nasza Hydrozagadkowa tradycja. Nic dziwnego, jest to propozycja idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Przyjemnie jest tu wracać i wciąż odkrywać coś nowego.

Rezerwuj Więcej

Nurkowania na VIS

Kolejny raz chcemy Was zaprosić na nurkowania na naszej ulubionej chorwackiej wyspie. Jesienny wyjazd chcemy zadedykować nurkowaniom technicznym.

Rezerwuj Więcej

Nurkowy rejs po Malediwach

Kolejny już raz zapraszamy Was na rejs po Malediwach, na sprawdzoną przez nas łódź Nautilius 2. Tym razem chcemy przedłużyć nieco nasz wypoczynek i 4-5 dni spędzić na Srilance, wydłuży to podany termin o kilka dni.

Rezerwuj Więcej

Wyjazdy archiwalne

Nurkowe ferie w Safadze

Ten rok nie jest łatwy, jeśli chodzi o snucie planów, ale jak zwykle jesteśmy optymistami, więc tradycyjnie, w środku zimy chcemy zregenerować siły i nabrać energii w słonecznym Egipcie.

Więcej

Hydrozagadka na Gozo

Gozo to druga co do wielkości wyspa Archipelagu Maltańskiego – trzykrotnie mniejsza od Malty, leży od niej zaledwie 5 km – czyli 25 minut rejsu promem. Malowniczy krajobraz wyspy to surowe wybrzeże, pozostałości dawnych fortyfikacji, niewielkie wioski z barokowymi kościołami i ekologiczne gospodarstwa. Z porównaniu z Maltą Gozo jest spokojniejsze, żyjące bliżej natury, po prostu sielskie. Gozo jest jednym z najciekawszych nurkowo miejsc w Europie – pod wodą znajdziemy świat pełen pamiątek wojennych wydarzeń, katastrof morskich i lotniczych, a także kolorowych morskich stworzeń.

Więcej

Nurkowa Horka

Wszystkich stęsknionych za zimną i głęboką wodą zapraszamy do spędzenia z nami nurkowego weekendu w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina.

Więcej

Chorwacja – wyspa VIS

Ze wszystkich chorwackich wysp VIS jest najbardziej wysunięty w morze, od włoskiego wybrzeża dzieli ją zaledwie 60 mil morskich. Komiza, gdzie mieści się nasza baza to z pewnością jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Chorwacji. Znajdziemy tu wszystko co kojarzy nam się z Dalmacją, więc nic dziwnego że ktokolwiek raz przyjeżdża do Komizy, wraca tu po raz kolejny i kolejny.

Więcej

Safari nurkowe z Hydrozagadką

W połowie września zapraszamy Was do wypłynięcia z nami na dalekie południe Egiptu. W trakcie tygodniowego rejsu, podczas kilku codziennych nurkowań, będziemy mieli okazję zachwycać się pięknem podwodnego świata. Czekają na nas fantastyczne podwodne ogrody, labirynty koralowców, skał i małych rafek. Napotkamy bogactwo ryb różnych kształtów i wielkości - rekiny, tuńczyki, barakudy, mureny i całe ławice niewielkich kolorowych rybek. Ciepła i przejrzysta woda to raj dla fotografów, nie zapomnijcie Waszego sprzętu foto :)

Więcej

Chorwacja - wyspa VIS

Jesienny wyjazd na Vis to już nasza Hydrozagadkowa tradycja. Nic dziwnego, jest to propozycja idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Przyjemnie jest tu wracać i wciąż odkrywać coś nowego 🙂

Więcej

Nurkowanie na Horce

Jesień w pełni, temperatura spada, woda coraz zimniejsza… ale nie musi to przecież oznaczać końca nurkowego sezonu! Wszystkich, którzy chcieliby spróbować jak to jest nurkować komfortowo mimo zimnej wody, zapraszamy na weekend w niemieckich kamieniołomach.

Więcej

Rejs po bajkowych Malediwach

Kolejny już raz spędzimy nasze wymarzone nurkowe wakacje na sprawdzonej łodzi Nautilius 2. Jeśli myślałeś o nurkowaniu na bajecznych Malediwach – zapraszamy! Zobacz z nami egzotyczny świat z cudownymi lagunami, turkusową wodą, białym piaskiem, wielobarwnymi rybami i niezwykłymi rafami koralowymi.

Więcej

Hydrozagadka w Chorwacji - wyspa VIS

Po raz kolejny wracamy na chorwacka wyspę Vis - nurkować, kończyć kursy a przede wszystkim wypoczywać i świetnie się bawić.

Więcej

Nurkowa Horka

Zapraszamy do spędzenia z nami nurkowego weekendu w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina.

Więcej

Norwegia - Lofoty

Lofoty to "Perełka Skandynawii". Raj dla turystów pragnących aktywnie spędzić urlop. Miejsce, gdzie słońce latem nigdy nie zachodzi, zorza polarna zimą nigdy się nie nudzi, krajobraz nieustannie się zmienia, a ludzie ciągle się uśmiechają.

Więcej

Nurkowa Horka

Nurkowy weekend w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina to idealna okazja do zrobienia kursów nurkowania głębokiego i w suchych skafandrach.

Więcej

Hydrozagadka na Gozo

Kolejny raz wybieramy się zanurkować na nasze ulubione Gozo, pod wodą znajdziemy świat pełen pamiątek wojennych wydarzeń, katastrof morskich i lotniczych, a także kolorowych morskich stworzeń.

Więcej

Safari nurkowe - Egipt

Zapraszamy Was na nasze tradycyjne egipskie safari nurkowe, tym razem wybraliśmy trasę północną z Safagą.

Więcej

Chorwacja - wyspa VIS

Jesienny wyjazd na Vis to już nasza Hydrozagadkowa tradycja. Nic dziwnego, jest to propozycja idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Przyjemnie jest tu wracać i wciąż odkrywać coś nowego.

Więcej

Jezioro Tarnobrzeskie

W terminie 22 - 23.10 zapraszamy Was na weekendowe nurkowania w Jeziorze Tarnobrzeskim.

Więcej

Filipińska Hydro-przygoda

Wyspa Mindoro - Puerto Galera - El Galleon Beach... Przed nami dwa tygodnie wypoczynku w nurkowym raju!

Więcej

Zimowe wakacje w Hurghadzie

Jak co roku zapraszamy na zimowy wypad nurkowy do słonecznego Egiptu. Tym razem proponujemy pobyt w Hurghadzie, w hotelu Seagull Beach Resort. Jak zwykle zapewniamy mnóstwo nurkowania i dobrą zabawę.

Więcej

Narty w Dolomitach

Jak co roku, w ramach oddechu od nurkowania zapraszamy Was na narciarskie szaleństwo w Dolomitach. Odwiedzimy wielokrotnie już przez nas sprawdzoną dolinę Val di Fiemme. 150 kilometrów tras o zróżnicowanym poziomie trudności i 50 nowoczesnych wyciągów zaspokoi potrzeby każdego narciarza.

Więcej

Wyspa Bonaire (Antyle Holenderskie)

Zaplanujcie już swoje nurkowe wakacje na Karaibach i wybierzcie się z nami na wyspę Bonaire. Przewidywany termin - przełom kwietnia i maja 2023 roku!

Więcej

Weekend majowy na Horce

Tegoroczny weekend majowy chcemy spędzić nurkując na naszym ulubionym niemieckim kamieniołomie, czyli na Horce. Zapraszamy na wyjazd jeśli szukacie okazji do nurkowań głębokich, technicznych, no i dobrej zabawy!

Więcej

Safari nurkowe - Egipt/ Wraki Północy

Zapraszamy na nurkowy rejs po północnej części Morza Czerwonego! Plan tegorocznego safari zadowoli miłośników spokojnego wypoczynku, a także eksploracji wraków, podziwiania podwodnego życia i kolorowych raf i ryb.

Więcej

Chorwacja – wyspa VIS

Kolejny raz chcemy zaprosić Was do spędzenia wrześniowego tygodnia na przyjaznej, chorwackiej wyspie VIS. Nasz ulubiony hotel po naszym turnusie będzie kończył swoją działalność. Może to ostatnia okazja na odwiedzenie tego miejsca, a na pewno ostatni raz będziemy oglądali go w takim kształcie do jakiej przywykliśmy przez ostatnie lata.

Więcej

Austria - Attersee

Miłośników zimnej wody i pięknych widoków zapraszamy na weekend nurkowy w Austrii.

Więcej

Indonezja, Moluki Północne.

Kolejny raz późną jesienią zapraszamy Was na nurkowania w odległe rojony świata. Przed Wami prawdziwe wakacje - oderwanie się od codzienności i wspaniałe nurkowania.

Więcej

Zimowe nurkowanie w Marsa Alam

Jak co roku zapraszamy Was na zimowe nurkowania w ciepłym Egipcie. Tym razem po dłuższej przerwie odwiedzimy Marsa Alam, jedno z najlepszych miejsc nurkowych w tym kraju. Piękne plaże i bogata rafa koralowa to idealne połączenie zapewniające wspaniały wypoczynek.

Więcej

Narty w Dolomitach

Jak co roku, w ramach oddechu od nurkowania zapraszamy Was na narciarskie szaleństwo we włoskich Dolomitach. Odwiedzimy wielokrotnie już przez nas sprawdzoną dolinę Val di Fiemme.

Więcej