Wyjazdy

Dołącz do naszej ekipy na następnej nurkowej wyprawie

Chorwacja - wyspa VIS

Jesienny wyjazd na Vis to już nasza Hydrozagadkowa tradycja. Nic dziwnego, jest to propozycja idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Przyjemnie jest tu wracać i wciąż odkrywać coś nowego 🙂

Rezerwuj Więcej

Rejs po bajkowych Malediwach

Kolejny już raz spędzimy nasze wymarzone nurkowe wakacje na sprawdzonej łodzi Nautilius 2. Jeśli myślałeś o nurkowaniu na bajecznych Malediwach – zapraszamy! Zobacz z nami egzotyczny świat z cudownymi lagunami, turkusową wodą, białym piaskiem, wielobarwnymi rybami i niezwykłymi rafami koralowymi.

Rezerwuj Więcej

Wyjazdy archiwalne

Nurkowe ferie w Safadze

Ten rok nie jest łatwy, jeśli chodzi o snucie planów, ale jak zwykle jesteśmy optymistami, więc tradycyjnie, w środku zimy chcemy zregenerować siły i nabrać energii w słonecznym Egipcie.

Więcej

Hydrozagadka na Gozo

Gozo to druga co do wielkości wyspa Archipelagu Maltańskiego – trzykrotnie mniejsza od Malty, leży od niej zaledwie 5 km – czyli 25 minut rejsu promem. Malowniczy krajobraz wyspy to surowe wybrzeże, pozostałości dawnych fortyfikacji, niewielkie wioski z barokowymi kościołami i ekologiczne gospodarstwa. Z porównaniu z Maltą Gozo jest spokojniejsze, żyjące bliżej natury, po prostu sielskie. Gozo jest jednym z najciekawszych nurkowo miejsc w Europie – pod wodą znajdziemy świat pełen pamiątek wojennych wydarzeń, katastrof morskich i lotniczych, a także kolorowych morskich stworzeń.

Więcej

Nurkowa Horka

Wszystkich stęsknionych za zimną i głęboką wodą zapraszamy do spędzenia z nami nurkowego weekendu w niemieckich kamieniołomach Horka i Steina.

Więcej

Chorwacja – wyspa VIS

Ze wszystkich chorwackich wysp VIS jest najbardziej wysunięty w morze, od włoskiego wybrzeża dzieli ją zaledwie 60 mil morskich. Komiza, gdzie mieści się nasza baza to z pewnością jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Chorwacji. Znajdziemy tu wszystko co kojarzy nam się z Dalmacją, więc nic dziwnego że ktokolwiek raz przyjeżdża do Komizy, wraca tu po raz kolejny i kolejny.

Więcej

Safari nurkowe z Hydrozagadką

W połowie września zapraszamy Was do wypłynięcia z nami na dalekie południe Egiptu. W trakcie tygodniowego rejsu, podczas kilku codziennych nurkowań, będziemy mieli okazję zachwycać się pięknem podwodnego świata. Czekają na nas fantastyczne podwodne ogrody, labirynty koralowców, skał i małych rafek. Napotkamy bogactwo ryb różnych kształtów i wielkości - rekiny, tuńczyki, barakudy, mureny i całe ławice niewielkich kolorowych rybek. Ciepła i przejrzysta woda to raj dla fotografów, nie zapomnijcie Waszego sprzętu foto :)

Więcej