Hydrozagadka w Dahab

Hydrozagadka w Dahab

  • Od: 19 lutego 2022
  • Do: 26 lutego 2022
  • Długość: 7dni
  • Lokalizacja: Dahab, Egipt
  • 2850 zł
Rezerwacja niedostępna

Szczegóły

Tradycyjnie w trakcie zimowych ferii zapraszamy Was do wspólnego wypoczynku na Synaju.

Dahab jak żadne inne miejsce łączy egzotykę z kameralną atmosferą. Pomiędzy palmami kryją się niskie białe budynki hotelików i barwne sklepiki. Na plaży rozpościerają się arabskie restauracje, w których będziemy spędzali wolny czas relaksując się po całodziennym nurkowaniu (w wybranych restauracjach możemy skorzystać z 20% rabatu). Aby w pełni zakosztować lokalnych specjałów zabierzemy Was też na beduińską kolację w górach. Ponieważ chcemy w pełni napawać się lokalnym klimatem, ominiemy resortowe ogromne hotele i zatrzymamy się w niewielkim lokalnym hotelu – w samej miejscowości, blisko morza i bazy nurkowej.

Lokalizacja

Nurkowania

Dahab to dobre miejsce dla każdego nurka, niezależnie od poziomu doświadczenia. Miejscowość jest znana z licznych miejsc nurkowych dostępnych z brzegu. W ciągu 30 minut jazdy można dotrzeć do około 20 pięknych obszarów. To, że nie trzeba wypływać na nurkowania łodzią jest szczególnie korzystne dla początkujących, którzy mogą czuć się tu pewnie i bezpiecznie. Dlatego na wyjazd szczególnie zapraszamy osoby, które dopiero zdobywają swoje podwodne doświadczenia. W komfortowych warunkach, w ciepłej wodzie Morza Czerwonego możecie dokończyć podstawowy kurs (Open Water Diver) lub zrobić którąś z nurkowych specjalizacji (polecamy Nitrox i nurkowanie głębokie).

Oczywiście osoby nienurkujące też nie będą się z nami nudzić – piękne plaże, słońce, możliwość obserwacji raf bez głębokiego zanurzania się – już to daje gwarancję udanych wakacji. W ramach pobytu możemy też zorganizować Wam safari na quadach lub wielbłądach.

Koszty wyjazdu

Koszt wyjazdu: • 1500 zł - przelot na trasie Katowice – Sharm – Katowice • 1350 zł – pobyt w hotelu ze śniadaniami (pokoje 2-osobowe), transfery z lotniska do hotelu, kolacja beduińska. (jeśli kurs waluty mocno się zmieni cena będzie weryfikowana) • 200€ pakiet 10 nurkowań (jeśli masz swój sprzęt) lub 225 E z wypożyczeniem sprzętu nurkowego • ubezpieczenie – około 100 zł, w zależności od wybranego wariantu.

Galeria