Relacje

Dołącz do naszej ekipy na następnej nurkowej wyprawie
05 wrz
Hydrozagadka na Gozo

Hydrozagadka na Gozo

Czerwcowe wyjazdy z Hydrozagadką na Gozo, można by już wpisać do naszej tradycji, ponieważ to jeden z naszych ulubionych kierunków

Czytaj dalej
05 mar
Wakacje, znów były wakacje czyli wspomnienia z  Safagi

Wakacje, znów były wakacje czyli wspomnienia z Safagi

Tak, udało nam się w tej prawdziwej, zimowej porze, spełnić standardy Hydrozagadkowe i jak co roku wyjechać na wakacje zimowe do Egiptu. Trochę nerwowo było na początku, bo to raz, że testy na Covid, dwa zmiany rządowych rozporządzeń i nie wiadomo czy będzie wyjazd i czy będzie kwarantanna i jakie zmiany nam zapowiedzą? Ale my twardo postanowiliśmy, że jedziemy. Jednak to nie koniec niespodzianek. Na kilka godzin przed wyjazdem nowe rewelacje - sprzedano nam za dużo miejsc i ktoś musi zrezygnować. Jednak my całą ekipą stawiliśmy się na lotnisku i udało nam się wszystkich zapakować do samolotu. Po takich wstępach już wiedzieliśmy, że wakacje będą udane.

Czytaj dalej
10 cze
Hydrozagadka i ślady Cousteau

Hydrozagadka i ślady Cousteau

Już ponad miesiąc temu wróciliśmy z naszej wyprawy do Sudanu. Proza życia w epoce wirusowego zamieszania nie napawała do pisania i dzielenia się wrażeniami. Dziś lenistwo trzeba przegonić i napisać kilka słów.

Czytaj dalej
19 wrz
Chorwacja jesień 2020

Chorwacja jesień 2020

Rok 2020 można zaliczyć co najmniej do zaskakujących. Zaskoczyło nas wiele, ale również i pogoda, która przez cały rok występowała w dziwnie nie tych miesiącach co zawsze. Mam na myśli upalną wiosnę i zimny początek lata. Oczywiście jak szaleć to szaleć, nasz jesienny, coroczny wymarzony wyjazd do Chorwacji na wyspę Vis nie mógłby się wydarzyć bez anomalii 2020 roku.

Czytaj dalej
01 wrz
Vis jak to vis, tradycyjnie

Vis jak to vis, tradycyjnie

Wielu z nas ma pewne miejsca do których wraca. My jako rodzinna Hydrozagadka tez mamy takie miejsce, które musimy odwiedzać przynajmniej raz w roku. To nasz magiczny Vis.

Czytaj dalej