HydroEkipa

Mecenas
Instruktor

Robert Jaliński

vel Mecenas

Advanced Open Water Instruktor. Nurek techniczny. Z zamiłowania historyk. Może Wam przybliżyć wszelkie detale spotkane na wrakach, zna ich zastosowanie, nazwy i męczy nas testując naszą niewiedzę.

Swoją przygodę nurkową rozpoczął w Egipcie, jednak to w Polsce zrobił wszystkie swoje kursy nurkowe. Początkowo klient Hydrozagadki, po latach został instruktorem , który z sercem na dłoni przeprowadzi Was przez pierwsze nurkowania, czy będzie rozwijał Wasza pasję nurkową na kursach specjalistycznych.

W Hydrozagadce prowadzi szkolenia na prawie wszystkie stopnie rekreacyjne, poza tym zajmując się aspektami prawnym, pilnuje nas i porządku w papierach. Wszystko musi być lega artis. Jeździ na wyprawy nurkowe, na których jest wyróżnionym za kreatywność panem od KO ( Instruktor Kulturalno-oświatowy)

Poza nurkowaniem jego pasja to piłka nożna, w którą gra systematycznie, biega „biznes run” czy runmagedony. Poza bieganiem interesuje się historią. Nad kawałkiem samolotu czy zardzewiałego czołgu może spędzać całe godziny, delektując się każdym detalem.

Robert jest bardzo pomocnym kompanem, z upodobaniem pomaga w organizowanych w Hydrozagadce imprezach, szczególnie lubi kroić siekać składniki do sałatek czy pieczonek. Ilość bandaży i plastrów zużywana w Hydrozagadce jest wskaźnikiem jego aktywności.