HydroEkipa

Pablo
Wszechmistrz

Paweł Nowacki

vel Pablo

Advanced Open Water Instruktor, Nurek Trimiksowy. Ma na swoim koncie setki wydanych certyfikatów. Autoryzowany serwisant prawie wszystkich marek nurkowych dostępnych na naszym rynku. Jest również autoryzowanym gas-blenderem. Ponadto jest najlepszym na rynku znawcą skafandrów Santi. Nikt o skafandrach nie wie tyle co on.

Advanced Open Water Instruktor, Nurek Trimiksowy. Ma na swoim koncie setki wydanych certyfikatów. Autoryzowany serwisant prawie wszystkich marek nurkowych dostępnych na naszym rynku. Jest również autoryzowanym gas-blenderem. Ponadto jest najlepszym na rynku znawcą skafandrów Santi. Nikt o skafandrach nie wie tyle co on. Z nurkowaniem związany jest od około 30 lat. Początkowo pomagał w centrum jako Divemaster by w końcu związać się z nami na stałe. Dziś stoi na pierwszej „linii frontu” w Hydrozagadce. W centrum Paweł odpowiada za sklep ze sprzętem do nurkowania, najprawdopodobniej to u niego złożycie zamówienie, dobierzecie sprzęt , dopytacie o nowinki ze świata nurkowego. Prowadzi również serwis sprzętu, więc o detalach technicznych i problemach wie wszystko. Jeżeli potrzebujecie zamówić mieszankę oddechową zamiast powietrza, to również namiesza wam nitroks jak i trimix. Organizuje również wyprawy i wyjazdy nurkowe.
Poza nurkowaniem potrafi naprawdę nieźle gotować, gra na gitarze, co podnosi walor wyjazdów nurkowych a pasją i miłością jego jest motor. W swoim życiu zaliczył wiele przygód ale miał i taki epizod: rok pływał po morzu na jawajskim statku jako kucharz. Smak kulinarny pozostał, więc bywa że ugotuje dla nas coś dobrego. Jeżeli wpadniecie do nas na spotkanie wigilijne, na pewno skosztujecie jego specjałów, zimą ma po prostu nieco więcej czasu.