Mauritius

Mauritius

  • Od: 23 maja 2024
  • Do: 02 czerwca 2024
  • Długość: 10dni
  • Lokalizacja: Mauritius
Rezerwacja niedostępna

Szczegóły

Mauritius to wyspa wulkaniczna, prawie w całości otoczona rafami koralowymi, co czyni tutejszy krajobraz wyjątkowym. Białe, piaszczyste plaże pokrywają znaczną część linii brzegowej. Nurkowie mogą wybierać spośród ponad 100 miejsc do nurkowania, więc na pewno nie będziemy się tu nudzić. Zobaczymy bogaty podwodny świat, pełen jaskrawych ryb, raf koralowych, życia morskiego. Spotkać tu można delfiny, tuńczyka, barakudy, mureny, płaszczki, a także ławice tropikalnych ryb w najróżniejszych kolorach. Urozmaiceniem przyrody są wraki statków, tak niedawne, jak i pochodzące z XVIII i XIX wieku. Krystalicznie czysta woda zapewni bardzo dobrą widoczność i pozwoli na pełne podziwianie różnorodności życia morskiego.

Na miejscu wypożyczymy samochody, aby samodzielnie poznawać wyspę.

Szczegóły wyjazdu podamy wkrótce, ale już możecie planować z nami termin swojego urlopu. Noclegi planujemy w apartamentach lub pokojach z aneksami kuchennymi. W trakcie pobytu mamy w planach zrobić 10 nurkowań, głównie z łodzi.

Cena zależna będzie od standardu noclegu, wypożyczenia samochodu, rodzaju nurkowań, jednak na główny pobyt razem z przelotem przeznaczyć należy około 10 tys zł. Dodatkowo płatne paliwo, ubezpieczenie, wyżywienie, wypożyczenie sprzętu nurkowego.

Lokalizacja

Galeria