Rejs po bajkowych Malediwach

Nurkowanie w raju

Rejs po bajkowych Malediwach

 • Od: 06 grudnia 2021
 • Do: 16 grudnia 2021
 • Długość: 10dni
 • Lokalizacja: Malediwy
 • 12600 zł
Rezerwacja niedostępna

Szczegóły

Kolejny już raz spędzimy nasze wymarzone nurkowe wakacje na sprawdzonej łodzi Nautilius 2. Jeśli myślałeś o nurkowaniu na bajecznych Malediwach – zapraszamy! Zobacz z nami egzotyczny świat z cudownymi lagunami, turkusową wodą, białym piaskiem, wielobarwnymi rybami i niezwykłymi rafami koralowymi.

Malediwy to archipelag około 1190 wysepek osadzonych na 26 atolach koralowych pośrodku Oceanu Indyjskiego. Jedynie około 200 wysp jest zamieszkanych. Jedynym ośrodkiem miejskim na wyspach jest stolica – Male.

Pod wodą czeka na nas tu prawdziwy nurkowy raj. Setki kolorowych ryb, bajeczne miękkie i twarde korale w bardzo dobrym stanie. Oprócz mnóstwa niewielkich rybek możemy spotkać ogromne manty, rekiny młoty a przy odrobinie szczęścia rekiny wielorybie. Częste są spotkania z rekinami rafowymi. Do zanurzenia się pod wodę zachęca też doskonała widoczność, sięgająca do 50 metrów. Będziemy mieli okazję zanurkować w jaskiniach, wśród ogromnych koralowych pinakli i pomiędzy ścianami atoli.

Nurkowe safari to bez wątpienia najlepszy sposób doświadczenia niepowtarzalnego piękna Malediwów. Wakacje na łodzi dają możliwość wygodnego korzystania z wielu zróżnicowanych miejsc nurkowych. Nie ma obawy o niski standard usług. Nasza łódź to prawdziwy pływający hotel, oferujący luksus i wszelkie udogodnienia.

Dlaczego wybrać safari zamiast tradycyjnego wypoczynku w hotelu?

Życie na pokładzie to spokój, wygoda, luz i doborowe towarzystwo. Bez garniturów i sztywnych reguł. Twój urlop zaczyna się tuż po wylądowaniu na lotnisku Male. Żadnych długich transferów, tylko krótki rejs statkiem na łódź - i powitalny drink :-) Łodzią komfortowo dotrzesz do najlepszych miejsc nurkowych, unikając długich transferów z hotelu na lądzie. Omijasz miejsca, gdzie przeważa masowa turystyka. Łódź to niewielkie grupy nurków, indywidualna obsługa i niepowtarzalna atmosfera na pokładzie. Unikasz uciążliwych moskitów, zyskujesz za to przyjemnie chłodny wiatr. Twój sprzęt nurkowy jest stale pod ręką, dobrze zabezpieczony. Nie musisz taszczyć ze sobą ciężkich butli i balastu. W czasie rejsu poznajesz różnorodne wyspy i atole. Możesz relaksować się wylegując na pokładzie i podziwiając zmieniające się krajobrazy. Oprócz łodzi – matki na której śpisz i wypoczywasz mamy też do dyspozycji mniejsze łódki transportujące na miejsca nurkowe, służące do wędkowania czy wizyt na wyspach. Ostatni, choć nie najmniej ważny argument to wygodne rozliczenie. Wiele rzeczy które są zazwyczaj płatne dodatkowo, tutaj masz wliczone w koszt pakietu. Transport do miejsc nurkowych, nurkowania, wędkowanie czy grill na bezludnej wyspie. Tutaj nie musisz obawiać się wysokości rachunku wystawianego na koniec pobytu.

Lokalizacja

Pobyt

Nasze safari spędzimy na łodzi Nautilus 2. To coś więcej niż kolejna, podobna do innych łódka safari. Zbudowana w całości z drewna, według tradycyjnych metod, zachwyca nie tylko wyglądem. Dużo miejsca, piękna konstrukcja i wyposażenie w nowoczesny sprzęt udowadnia, że nawet poszukując przygód nie trzeba rezygnować z luksusu. Kabiny na Nautiliusie 2 są większe niż na innych łodziach pływających po Malediwach.

W każdej kabinie o średniej wielkości 25 m² jest jedno podwójne i jedno pojedyncze łóżko, biurko z szufladami, krzesło, lustro i szafka. Kabiny są nie tylko przestronne ale mają sporo miejsca na bagaż. W każdej kabinie jest 6 m łazienka z gorącą wodą, umywalką, WC i prysznicem z hydromasażem.

Śniadania, obiady i kolacje serwowane są w przestronnym salonie, w formie bufetu. Jako bufet służy nam stara 5-metrowa rybacka łódź. W ten sposób wszyscy goście mogą swobodnie wędrować i wybierać ulubione specjały. Na łodzi jest także bar z dużym salonem i wygodnymi meblami z rattanu. Mamy spory wybór alkoholi, wina i napojów bezalkoholowych a także zimne piwo z beczki!

W naszej kawiarni znajdziecie świeżo wyciskane soki owocowe, koktajle mleczne i kanapki. Gorąca kawa i herbata są dostępne 24 godziny na dobę, bez dodatkowych opłat.

Koszty wyjazdu

Cena: 2740 € - osoba nurkująca

Zawarte w cenie

 • Transfer z lotniska na łodź
 • zakwaterowanie w kabinach dwuosobowych 10 dni
 • pełne wyżywienie
 • przekąski , kawa, herbata, woda , soki z dozownika
 • piknik na wyspie z kolacją
 • napiwki dla załogi
 • 3 nurkowania dziennie , dzień przylotu i dzień przed wylotem 1 nurkowanie
 • przewodnik nurkowy , butle, ołów

Nie zawarte w cenie

 • lotu z Polski do Male ok 3 tyś zł
 • opłaty za nitrox na łodzi 130€ za 10 dni , tylko za przedpłątą
 • pozostałę drinki i alkohole na łodzi
 • ubezpieczenie
 • kursy nurkowe, jeżeli macie na nie ochotę :-)

Galeria