Aktualności

Czyli co w wodzie piszczy.

Back to Water

Back to Water

Hydrozagadka wraz z SSI chce Was zachęcić do nurkowania. Chcielibyśmy zachęcić Was do wzięcia udziału w programie SSU Scuba Skills Update.

W tym wydaniu, program jest skierowany do wszystkich którzy, chcą wrócić do nurkowania po przerwie, mają nowy sprzęt, który wymaga przetestowania w praktyce, chcieliby odświeżyć wiedzę lub po prostu nie mają pomysłu czy motywacji, jak komfortowo wrócić do nurkowania. Wasz udział w programie będzie również impulsem dla nas, pozwoli nam rozpocząć sezon po trudnym dla wszystkich „suchym” okresie.

Co mamy do zaoferowania: Po rejestracji programu, otrzymacie podręcznik do SSU. My zapraszamy Was na spotkanie z teorią nurkowania do Hydrozagadki. Powtórzymy wiadomości o fizyce i fizjologii nurkowania, omówimy działanie sprzętu, opowiemy o ryzyku związanym z nurkowaniem, o dekompresji, prawach gazowych, o narkozie azotowej. Przypomnimy, jak bezpiecznie planować nurkowania i jak radzić sobie ze stresem. Opowiemy też, o nowościach i trendach w nurkowaniu, pokażemy nowinki sprzętowe może doradzimy jakieś nowe, lepsze dla Was rozwiązania w konfiguracji sprzętu.

Po teorii zapraszamy pod wodę :) W zależności od Waszych potrzeb możemy zabrać Was na basen lub/i na wody otwarte. Dopasujemy program zajęć do Waszych potrzeb – skupimy się na tym, co sprawia Wam największą trudność, powtórzymy z Wami ćwiczenia, które sprawiają Wam problemy. Koszt zajęć to 360 zł, cena obowiązuje do końca czerwca.

Jeśli zapiszecie się na kurs w maju lub czerwcu – rejestracja jest darmowa. Warto to zrobić, bo materiały, do których uzyskacie w ten sposób dostęp zostaną już z Wami na zawsze.

My dodatkowo dokładamy Wam do kursu zniżkę 15 % na zakup wszystkich produktów MARES, jakie znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy!