Aktualności

Czyli co w wodzie piszczy.

Listopadowe nurkowanie w Deepspocie

Listopadowe nurkowanie w Deepspocie

Hydrozagadka kolejny raz rusza zanurkować w Deepspocie, czyli najgłębszym basenie świata. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby połączyć komfort nurkowania w ciepłej basenowej wodzie z zanurzeniem się w głębiny.

Nasz wyjazd zaplanowaliśmy na niedzielę, 28 listopada. Spotykamy się w Deepspocie o godzinie 15:00 i na 16:00 wchodzimy do wody.

Głębokość basenu to 45 metrów, znajdziemy tu jaskinię, zatopiony wrak łodzi, tunel dla widzów, linę i windę dla freediverów. Temperatura wody waha się w okolicach 32 - 34°C, co w połączeniu z przejrzystą wodą sprawia, że nurkowanie jest super komfortowe.

Nie musicie mieć własnego sprzętu, jednak jeśli chcecie go zabrać – dozwolone jest zabranie maski, fajki, automatu i komputera nurkowego.

Deepspot to miejsce interesujące zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Jest tu też możliwość dokończenia kursów – np. nurkowania głębokiego. Jeśli jesteś zainteresowany zrobieniem tu nurkowania kursowego – skontaktuj się z nami wcześniej!

Koszt biletu: 219 zł

W cenie biletu wliczone jest jedno (60 min) nurkowanie pod okiem Hydrozagadkowego instruktora a także wypożyczenie butli i pozostałego sprzętu nurkowego.

Dojazd we własnym zakresie, jednak możemy skoordynować wyjazd szukając pasażerów osobom, które będą chciały pojechać własnymi samochodami.

Ponieważ godzinę wejścia musimy zarezerwować i opłacić wcześniej prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci wyjazdu i wpłacanie kwoty za bilety. Zapraszamy!