Aktualności

Czyli co w wodzie piszczy.

Święta w Hydrozagadce

Święta w Hydrozagadce

Przed nami czas świątecznego wypoczynku, mamy nadzieję że spędzicie go radośnie i spokojnie w gronie rodziny i przyjaciół.

Od Wigilii do Nowego Roku nasze Centrum będzie miało świąteczno-noworoczną przerwę w pracy. W pilnych sprawach możecie do nas dzwonić na numery: 602 619 807 (Paweł) 601 89 79 89 (Kasia) 609 767 787 (Ania)

Mamy nadzieję że znajdziecie też trochę czasu i energii na nurkowanie

Zapraszamy Was w drugi dzień świąt – 26 grudnia na świątecznego nurka. Spotykamy się w Centrum o godz. 10:00 lub na Koparkach około 11:00. Zabierzcie trochę smakołyków ze świątecznego stołu, zawsze to miło podzielić się czymś smacznym z przyjaciółmi ;)

Kiedy już dobrze odpoczniecie po szaleństwach sylwestrowej nocy, zapraszamy Was, żeby nurkowaniem rozpocząć nowy rok. Spotkajmy się w niedzielę, 2 stycznia – także o godz. 10:00 w Hydrozagadce.

Jeśli ktoś nie ma czasu na świąteczne ani noworoczne nurkowanie a chciałby w tym okresie zanurzyć się pod wodę – planujemy zanurkować także w czwartek, 30 grudnia. Tym razem w Centrum spotkamy się około 10:30. Dajcie proszę znać, jeśli chcielibyście wybrać się z nami pod wodę w tym dniu.