Aktualności

Czyli co w wodzie piszczy.

Śląski kurs OWD

Śląski kurs OWD

Zapraszamy na kurs Open Water Diver połączony z możliwością poznania Śląska. Całość zajęć zrealizujemy w czasie wydłużonego weekendu a dodatkowo możemy zabrać Was na wycieczkę po Katowicach.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją nurkową przygodę – kurs OWD jest właśnie dla Ciebie! Na kursie opanujesz podstawowe umiejętności nurkowe, a po jego ukończeniu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów. Podczas zajęć poznasz zasady nurkowania w pełnym ekwipunku nurkowym, dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje i jak obsługiwać profesjonalny sprzęt do nurkowania. Przede wszystkim jednak przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę pod okiem doświadczonego instruktora.

Podczas tego kursu nie tylko nauczymy Cię nurkowania ale jeśli chcesz, pokażemy też jak ciekawy może być Śląsk.

Możesz zatrzymać się na nocleg na terenie naszego centrum nurkowego. Proponujemy nocleg w domku (80 zł za dobę), namiocie (50 zł za dobę), lub z własnym namiotem (20 zł za dobę)

Możesz przyjechać do nas już w środę wieczorem, żeby od czwartku rano być gotowym do zajęć. W czwartek zrobimy zarówno zajęcia teoretyczne jak i pojedziemy na basen. Wieczorem zregenerujemy siły przy ognisku i grillu.

W piątek dokończymy ćwiczenia na basenie i rozpoczniemy najciekawszą część, czyli nurkowania na wodach otwartych

W sobotę zrobimy pozostałe nurkowania na Koparkach w Jaworznie.

W niedzielę możemy zaplanować dodatkowe nurkowania jeśli będzie taka potrzeba, lub wybrać się na wycieczkę rowerową szlakiem zabytków architektury. Możemy pokazać Wam Nikiszowiec, szyb Wilson, Dolinę Trzech Stawów.