HydroEkipa

Juliusz
Instruktor

Julia Zawadzka

vel Juliusz

Instruktor nurkowania Advanced Open Water Instruktor. Jest również instruktorem Scuba Rangers, jej specjalizacja to kursy początkujące, Try Scuba czyli tak zwane „Intro” i nurkowania z dziećmi.

Pierwsze kursy nurkowe ukończyła jako 10 latka. Później zdobywała kolejne specjalizacje i stopnie nurkowe, by w wieku 18 lat zrobić stopień Divemastera. Została najmłodszym instruktorem w Hydrozagadce. Swoje doświadczenie instruktorskie poszerzała pracując również w bazach za granicą.

W centrum prowadzi kursy nurkowe, głównie dla początkujących. Zdecydowanie woli nurkowania w wodach cieplejszych, ale nikt tak nie zajmie się początkującymi nurkami u nas, jak ona. Posiada niewyczarpaną dozę cierpliwości, która najbardziej opornych może przekonać do nurkowania. Z wykształcenia ekonomistka, lepiej z nią nie zadzierać przy rozliczeniach.

W wolnych chwilach poprawia masę na siłowni, tylko po to, żeby wykonać figurę na rurze. Jej hobby to pole dance. Chętnie biega w runmagedonie. Poza tym jej pasja to podróże raczej dalsze.

Julię najlepiej przekonać, żeby jak najszybciej weszła z Wami do wody. Chcąc Wam wszystko wytłumaczyć i dokładnie pokazać każde ćwiczenie, zdarza jej się zapomnieć o zegarku i upływie czasu.