HydroEkipa

Lechu
Instruktor

Leszek Wróbel

vel Lechu

Instruktor nurkowania. Nurek techniczny - trimiksowy.

Leszek rozpoczynał karierę jako nurek rekreacyjny w naszym centrum. Jego walory towarzyskie, umiejętności nurkowe, niewyczerpana cierpliwość i miłość do wody poprowadziły go nieuchronnie na ścieżkę profesjonalną i tak został Instruktorem. Jako instruktor o niewyczerpanej cierpliwości oraz wielkim sercu, (uwierzcie, on nie potrafi odmówić) współpracuje z nami od wielu lat.

Obecnie nieco mniej czasu może spędzić w centrum, dojazdy i praca lekko go ograniczają. Jednak na nurkowania chętnie przyjedzie, wyjazdy praktycznie bez niego nie mogą się odbyć, a Chorwacja bez Leszka nie jest możliwa po prostu. Leszek poprowadzi nurkowania dla początkujących nurków, zajmie się zaawansowanymi. Prowadzi również nurkowania z dziećmi. Wszyscy lubią z Leszkiem nurkować.

Leszek jak ściągnie suchy kombinezon nurka i weźmie gitarę do ręki zaczaruje Wam świat. Śpiewa piękne własne kompozycje oraz inne piosenki. Wyjazdy i ogniska w jego towarzystwie nabierają innej barwy. Jest również kucharzem, nie bardzo chce mu się gotować ale jak już coś zrobi jest pyszne.

Leszek nie lubi pośpiechu, jeżeli znacie kogoś kto coś robi bardzo wolno to jeszcze się może od Leszka dużo nauczyć. Ta cecha w połączeniu z nurkowaniem jest dużym plusem szczególnie dla osób, które zaczynają przygodę z nurkowaniem.