Promocje

Pakiety promocyjne na kursy nurkowania i specjalistyczne.
Divemaster w pakiecie
25 % taniej!
Dla tych, którzy pragną sięgnąć od razu po stopień Divemaster SSI mamy ciekawą zniżkę. Oferujemy zniżkę 25% na materiały i szkolenie. W praktyce oznacza to że zaoszczędzisz prawie 1000zł.

Jakie uprawnienia zyskasz?

  • Możesz pracować w bazach nurkowych jako przewodnik nurkowy
  • Możesz prowadzić wycieczki podwodne dla licencjonowanych nurków.
  • Możesz nauczać nurkowania w ABC po zaliczeniu odpowiedniego modułu instruktorskiego – Snorkeling Instructor - dostaniesz od nas w Pakiecie kursu na życzenie
  • Wydawać licencję Snorkel Diver.
  • Korzystać z systemu ODiN w SSI więcej o tym, systemie na kursie.
Dostępne w pakiecie kursy
Science of diving Dive Guide
Decompression Diving w pakiecie
15 % taniej!
Miłośnicy głębszych nurkowań mogą wybrać tę opcję i otrzymać 15% zniżki, co oznacza oszczędność 500zł. Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Jeżeli pasjonują Cię nurkowania na głębokościach i chciałbyś się szkolić właśnie w tym kierunku to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możesz się zdecydować na pakiet kursów, które poprowadzą cię do celu. Będziesz mógł/ mogła rekreacyjnie nurkować do głębokości 40m. Nauczymy Cię jak to zaplanować, jak się przygotować i bezpiecznie wykonać nurkowania. Możesz wybrać różne drogi, ale my proponujemy Tobie najbezpieczniejszą. Zaoszczędzone pieniądze, możesz wydać na dodatkowy sprzęt nurkowy lun ba wyjazd z nami.

Dostępne w pakiecie kursy
Nurkowanie głębokie Nurkowanie z nitrox Decompression Diving
Master Diver w Pakiecie
25 % taniej!
Dla ambitnych, rozpoczynających swoją karierę nurków mamy pakiet najważniejszych i najbardziej potrzebnych kursów kursów. Jeżeli zdecydujesz się na taki pakiet (który oczywiście mądrze i dogodnie dla Ciebie rozłożymy w czasie) możesz zyskać aż 1300zł. Tę kwotę z czystym sumieniem , możesz przeznaczyć na zakupy w naszych sklepie.

Instruktorzy Hydrozagadki jak i SSI wiedzą, które kursu są najistotniejsze, z punktu widzenia kariery nurkowej. Dlatego dziś możemy zaoferować Tobie taki zestaw w cenie doskonałej. I tak każdego nurka w swojej karierze te kursy nie ominą, tutaj masz możliwość świadomie wybrać i do tego zaoszczędzić.

Dostępne w pakiecie kursy
Nurkowanie głębokie Nawigacja podwodna Nurkowanie z nitrox Nurkowanie nocne Stres i ratownictwo Pierwsza pomoc przedmedyczna
Advanced Open Water Diver
15 % taniej!
15% UPUST 4 Komplety Materiałów Wybranych Specjalizacji

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nurkowaniem, ale już czujesz, że będziesz chciał(a) rozwijać swoją pasję i umiejętności? Razem z SSI, przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet Advanced Open Water Diver.

Decydując się na ten pakiet, zyskujesz 15% na materiały i cetryfikaty wybranych 4 specjalizacji.

Dostępne w pakiecie kursy
Nurkowanie głębokie Nawigacja podwodna Nurkowanie z nitrox Nurkowanie nocne Doskonała pływalność Nurkowanie w suchym skafandrze Nurkowanie na wrakach Nurkowanie z łodzi
Open Water Diver w Pakiecie
10 % taniej!
Jeżeli zdecydujesz się na zakup kursu OWD w pakiecie z wybraną specjalizacją, oprócz dodatkowych umiejętności zyskasz 300zł.

Podstawowy kurs to za mało, żeby beztrosko nurkować? Obawiasz się, że już jest za zimno na nurkowanie? Mamy dla Was idealne rozwiązanie i do tego ze zniżką. W ramach kuru OWD możesz się zdecydować na wybrane specjalizacje. Pozwoli ci to poszerzyć umiejętności nurkowe i do tego zaoszczędzić aż 300zł.

Dostępne w pakiecie kursy
Nurkowanie z nitrox Doskonała pływalność Nurkowanie w suchym skafandrze Open Water Diver