Nurkowania na VIS

Nurkowania na VIS

  • Od: 18 października 2024
  • Do: 25 października 2024
  • Długość: 7dni
  • Lokalizacja: Chorwacja, Vis
Zarezerwuj

Szczegóły

Ze wszystkich chorwackich wysp VIS jest najbardziej wysunięty w morze, od włoskiego wybrzeża dzieli ją zaledwie 60 mil morskich.

Komiza, gdzie mieści się nasza baza to z pewnością jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Chorwacji. Znajdziemy tu wszystko co kojarzy nam się z Dalmacją, więc nic dziwnego że ktokolwiek raz przyjeżdża do Komizy, wraca tu po raz kolejny i kolejny.

Nurkowania

Nurkujemy z Centrum Nurkowym Manta. Centrum posiada 3 łodzie o całkowitej ilości miejsc 30. Jest wyposażone w sprężarkę Bauer o wydajności 320 L/min, 15 pełnych zestawów do nurkowania, 40 butli 15 L z możliwością napełniania powietrzem, Nitroxem i Trimixem.

Kursy

Na październikowy wyjazd chcemy zaprosić szczególnie bardziej zaawansowanych nurków. Proponujemy połączyć wyjazd z nurkowaniami w ramach kursów technicznych.

Podczas szkolenia Normoxic Trimix dowiecie się, jak nurkować bezpiecznie do głębokości 60 metrów z dwoma gazami dekompresyjnymi. Na szkolenie zapraszamy osoby, które czują się pod wodą swobodnie i posiadają odpowiedni sprzęt, nabyte wcześniej uprawnienia oraz doświadczenie w nurkowaniu głębokim. Kurs najlepiej byłoby rozpocząć zajęciami przygotowawczymi w Polsce, więc dobrze podjąć decyzję odpowiednio wcześniej.

Oczywiście na wyjazd zapraszamy też nurków rekreacyjnych chcących odpocząć i ponurkować w dobranym hydrozagadkowym towarzystwie :)

Pobyt

Noclegi na czas naszego pobytu możemy rezerwować w hotelu lub apartamentach, o różnej wielkości i standardzie. Zadzwońcie do nas po szczegóły – razem wybierzemy najlepszą opcję.

Koszty wyjazdu

KOSZTY WYJAZDU

  • pobyt – ceny podamy w późniejszym terminie
  • pakiet 10 nurkowań technicznych – 450 €, pojedyncze nurkowania – 60 €,
  • pakiet 10 nurkowań rekreacyjnych – 350 €, pojedyncze nurkowania – 40 €,
  • dodatkowo płatne nurkowania na bardziej odległych miejscach (Bisevo, Rukavac – 20 €, Maris - 80 €)
  • ubezpieczenie kosztów leczenia, obejmujące wypadki nurkowe. Składka zależna od wybranego wariantu, według potrzeb i życzeń).
  • gazy w nurkowaniach technicznych (ceny dość mocno się zmieniają, podamy je bliżej wyjazdu)

Dojazd we własnym zakresie. Pamiętajcie, że VIS jest wyspą – dostaniecie się tu promem, wypływającym dwa razy dziennie ze Splitu. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc, bądźcie na przeprawie odpowiednio wcześniej! Podróż trwa 140 minut.

Galeria