HydroEkipa

Kieszon
Instruktor

Robert Kieszek

vel Kieszon

Instruktor nurkowania Advanced Open Water Instruktor, posiada wiele specjalizacji Instruktorskich, poza tym żeglarz jachtowy, sternik motorowodny oraz ratownik WOPR.

Nurkuje od ponad 10 lat, powoli zdobywał swoje szlify nurkowe i piął się w górę. Stopień Instruktora zrobił na prośbę znajomych, którzy tylko z nim chcieli wejść pod wodę. I tak zostało do dziś, chce się z nim wchodzić pod wodę, już taki jest.

Z Hydrozagadką jako instruktor związany od niedawna, zdążył już podbić nasze serca i to nie tylko damskie. To dusza człowiek, pomoże jak tylko ma czas i możliwości. Dobrze go mieć w zespole. Nie ma problemu dla niego, jeżeli chcielibyście nurkować wcześnie rano, on się stawi i z zadowoleniem weźmie was pod wodę. Denerwujecie się, że coś Wam nie wychodzi , nie ma problemu, on ze stoickim spokojem pomoże Wam i problem na pewno uda się rozwiązać.

Poza nurkowaniem i żaglami jego hobby to strzelectwo sportowy oraz lotnictwo - szczególnie dziedzina ultralight, chociaż jak wsiądzie do samolotu to chyba zmieniają kategorię z ultalight na light przynajmniej.

Pasją jego są również motory. Uprawia jeżdżenie, jak mówi „ wokół komina” czyli niedaleko domu, żona mu po prostu nie pozwala na więcej, w domu też trzeba trochę czasu spędzić.